
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Termination | SMD/SMT |
| Resistance | 100 kΩ |
| Temperature Coefficient | 400 ppm/°C |
| Number of Resistors | 3 |
| Power Per Element | 100 mW |
| Height | 700 µm |
| Circuit Type | Isolated |
| RoHS | Compliant |
| Max Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
